Diesel Technic ділиться порадами про ремонт та заміну турбокомпресорів

Батьківська категорія: Ресурси Новини Перегляди: 186

У новому відео від експертів Parts Specialists розглянуто все, що стосується турбокомпресора. Майстри Ларс та Кевін знову проаналізували різноманітні розповсюджені помилки, які часто трапляються у повсякденному житті автомайстерень. Відповідно до цього вони пропонують різні підходи до розв'язання проблем. Крім того, у відео присутні цінні поради, щоб заздалегідь уникнути можливих пошкоджень.

Під час свого відео Ларс і Кевін досліджують різні турбокомпресори, а також пов'язані з ними додаткові компоненти, такі як повітряні фільтри та інтеркулери, щоб виявити причину пошкодження. Серед причин несправностей, серед іншого, залишки оливи, збільшений зазор підшипників, термічне перевантаження та сторонні частинки.

Щобільше, експерти розказують про різні типи турбокомпресорів, а також про їх особливості. Та дають важливі вказівки щодо періодичного обслуговування, що допомагає уникнути потенційних негативних наслідків.

Звичайно, у відео вказані запасні частини марки DT, які полегшують збірку, а також дають уявлення про можливі причини помилок. Повне відео з підказками та порадами доступне за адресою - https://youtu.be/gBRxrGfE4js.

Також нагадаємо, що повний асортимент запасних частин DT включає понад 200 турбокомпресорів та численні додаткові компоненти, такі як окремі прокладки, магістралі подачі оливи, датчики тиску оливи, шланги для повітря та повітряні затискачі, а також інтеркулери та різні частини вихлопу.

Надрукувати