Назва БРЕНДУ: Castrol

Країна виробництва: Турція

З якого року на ринку: з 1899 року, на ринку.

Товарна група: Мастильні матеріали 

Онлайн каталог

продукції бренду Kroon Oil

Коротко з  історії

Компанія Castrol була заснована Чарльзом «Чірз» Вейкфілдом під назвою «CC Wakefield & Company». У 1899 році Чарльз полишив роботу в компанії Vacuum Oil, щоб розпочати власну справу з продажу мастильних матеріалів для потягів і важкого обладнання. До 1960 року назва компанії-виробника моторної оливи, очевидно, затьмарила ім'я її видатного власника, і тому підприємство «CC Wakefield& Company» змінило назву на «Castrol Ltd». Пізніше, у 1966 році, компанію Castrol придбала The Burmah Oil Company, яку, у свою чергу, у 2000 році придбав концерн BP.

Цінність бренду: Castrol займається розробкою й випробуванням нових продуктів та бізнес-моделей, покликаних пристосовуватися до чинних стандартів у сфері захисту довкілля, мобільності й цифрових технологій.

Якість: Castrol прагне розробляти й постачати продукти за найвищими стандартами якості та безпеки. Перевірена часом продукція компанії Castrol здобула довіру у водіїв всього світу. Полімерні сполуки титану, на основі яких виготовлено оливу Сastrol, надають виняткову міцність масляній плівці – майже вдвічі, що гарантує безвідмовну роботу двигуна у найскладніших кліматичних умовах та за максимальної потужності двигуна.

Ціновий сегмент: преміум.

Сайт компанії: www.castrol.com