СТО «КАРГО СЕРВІС»

map_cherkasy_ukr.png

СТО «КАРГО СЕРВІС»

TruckON у Черкасах

1
Вантажний автосервіс TruckON пропонує послуги з технічного обслуговування і ремонту вантажного автотранспорту, а також комплексному обслуговуванню автопарків. Технічні потужності нашого підприємства дозволяють оперативно обслуговувати всі типи вантажних автомобілів, причепів і напівпричепів. Ми обслуговуємо тягачі, вантажівки, автопоїзда, причепи, напівпричепи, автоцистерни, трали будь-яких марок незалежно від їх віку. Три теплих боксу, оснащені найсучаснішим обладнанням, довжиною 24 метри і висотою 8 метрів, з висотою воріт 4,5 метра, дозволяють обслуговувати всі типи транспортних засобів.
2
У комплекс вантажного автосервісу TruckON входить вантажна і легкова автомийка для всіх видів автотранспортних засобів.
Основні напрамки діяльності:
  • Всі види робіт по ходовій, КПП, двигунів, гальм, пневматичні і електричні роботи, комп'ютерна діагностика електрообладнання, відновлення осей будь-якої складності, ремонт паливних бочок. Якщо у вас на дорозі трапиться біда з вантажівкою - знайте, що ви знаєте, куди звернутися!

  • У нашій компанії працюють тільки першокласні майстри, які присвятили своє життя автомобілям. У нас ви зможете отримати прекрасне обслуговування за прийнятну ціну. Ми здійснюємо ремонт вантажівок VOLVO, DAF, Mercedes,MAN ремонт причепів на осях SAF, BPW, ROR та інших.

ПОСЛУГИ СТО «КАРГО СЕРВІС: TruckON Черкаси »

icon_cherkasy_ukr.png

Для того щоб забезпечити якісний і швидкий ремонт - необхідні не тільки деталі найвищої якості, потрібен певний досвід, знання і навички. Без перебільшення, ми можемо чесно сказати, що володіємо всіма ресурсами, щоб надати вам оперативну якісну допомогу.

З огляду на такий фактор як тривалий простій вантажівки на стоянці, яка не приносить користі ані нашому СТО, ні клієнту, персонал станції намагається виконати вантажний ремонт, якомога швидше.

На всі виконані роботи і послуги надається гарантія до 12 місяців (за умови виконання керівництва по експлуатації автомобіля).

НАШІ КОНТАКТИ

СТО «Карго Сервіс: TruckON Черкаси»

Адреса

18029, Черкаська обл, м. Черкаси, вул.30-ліття Перемоги, 11

GPS

49.4236657,32.01301

Телефон

+38 (098) 380-98-25
+38 (063) 318-25-76

Графік роботи

ПН-СБ 9.00-18.00
НД-вихідний

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!