СТО «КАРГО СЕРВІС»

map_chernigov_ua.png

СТО «КАРГО СЕРВИС»

Дальнобой Сервіс Плюс в Чернігові

1
Надає послуги з ремонту вантажних автомобілів, спецтехніки, причепів та напівпричепів будь-яких марок і пасажирських автобусів європейського виробництва.
2
Наші фахівці регламентують міжсервісний інтервал, грунтуючись на рекомендаціях заводу-виготовлювача техніки і виходячи з умов експлуатації транспортного засобу.
Основні напрямки діяльності:
  • Будівля станції технічного обслуговування складається з цехів обладнаних оглядовими канавами і підйомниками для ремонту вантажної техніки, для проведення ремонту вузлів і агрегатів (моторний цех, агрегатний цех, токарний цех, акумуляторний цех).

День у день транспортні компанії стикаються з необхідністю ремонту авто. Недосконалість дорожнього покриття, перевантаження і безпеку водіїв роблять свою справу. Здійснюючи перевезення по Україні перевізнику важливо мати в своєму розпорядженні якісний автосервіс в будь-якому куточку країни.
Підбір та доставка запасних частин, необхідних для ремонту, здійснюються в найкоротші терміни.

УСЛУГИ СТО «КАРГО СЕРВИС: ДАЛЬНОБОЙ СЕРВІС ПЛЮС» ЧЕРНІГІВ

dalnoboy_servis_UA.png

Для того щоб забезпечити якісний і швидкий ремонт - необхідні не тільки деталі високої якості, потрібен певний досвід, знання і навички. Без перебільшення, ми можемо чесно сказати, що володіємо всіма ресурсами, щоб надати вам оперативну якісну допомогу.

З огляду на такий фактор як тривалий простій вантажівки на стоянці, не приносить користі ні нашому СТО, ні клієнту, персонал станції намагається виконати вантажний ремонт якомога швидше.

На всі виконані роботи і послуги надається гарантія до 12 місяців (за умови виконання керівництва по експлуатації автомобіля).

НАШИ КОНТАКТЫ

СТО «Карго Сервис: Дальнобой Сервис Плюс»

Адреса

14037, г.Чернігів, вул. В.Дрозда 13

GPS

51.535686, 31.259344

Телефон

+38 (068)345-58-15

Графік роботи

ПН-ПТ: 9.00 - 18.00
Сб 9.00-14.00  
НД: выходной

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!