Новини

Поїздка керівників СТО, які входять в мережу «Карго Сервіс» в Німеччину на завод та СТО концерну ZF.

На запрошення концерну ZF компанія «Автодістріб'юшн Карго Партс» , спільно з представництвом ZF Ukraine організували поїздку керівників СТО, які входять в мережу «Карго Сервіс» в Німеччину на завод та СТО концерну ZF.

У перший день група відвідала місто Дармштадт. У цьому місті розташований ZF Services - підрозділ концерну ZF , що працює на вторинному ринку запасних частин і надає повний спектр післяпродажних сервісних послуг.

Другий день пройшов на заводі в місті Швайнфурт, що виробляє зчеплення і амортизатори для всіх типів автомобілів.

Третій день подорожі запам'ятався відвідуванням автоматизованого складу готової продукції і недавно відкритого музею ZF Sachs Schweinfurt.

Головна мета поїздки полягала в тому, щоб допомогти власникам і директорам СТО «Карго Сервіс» проаналізувати, структурувати і систематизувати роботу свого підприємства , частково перейнявши передовий німецький досвід. Уміння аналізувати основні показники роботи, бачити проблеми та робити висновки, своєчасно приймати рішення - основні функції керівника, здатні значно поліпшити роботу сервісної станції. На розкритті цих питань і був зроблений основний акцент в ході відвідин СТО ZF Services.

 

 

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!