Новини

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Підготуйте гальма до зими вчасно!

 

Шановні партнери! Теплі осінні дні закінчилися і в Україні стало холодно. Прийшла пора подбати про підготовку пневматичної гальмівної системи до зимової експлуатації. І зробити це потрібно правильно і своєчасно.

Одним з важливих етапів підготовки є заміна фільтр-патрона осушувача повітря. Дотримуючись нескладних рекомендацій, наведених нижче, пневмо система ваших гальм завжди буде в порядку.

  • Всі контактуючі поверхні осушувача і фільтр-картриджа повинні бути чистими. Перед зняттям фільтр-картриджа переконайтеся у відсутності тиску в системі. Це можна зробити двома способами. Заведіть двигун і накачайте систему повітрям до моменту спрацьовування розвантажувального клапана (скидання повітря) в осушувачі. Після цього двигун необхідно заглушити. Або заглушіть двигун і акуратно відкрутіть штуцер подачі (порт 1) осушувача повітря для поступового і повного стравлювання тиску.
  • Після того, як ви переконалися у відсутності тиску в системі, відкрутіть фільтр-картридж (за допомогою будь-якого інструменту, наприклад ключа для демонтажу масляних фільтрів).
  • Очистіть корпус вологовідділювача, особливо в зоні зіткнення деталей, щоб уникнути попадання бруду. Використовуйте тільки новий фільтр-картридж і кільце ущільнювача. Для правильного вибору запасних частин зверніться до фахівців або зробіть це самостійно за допомогою відповідних таблиць. Не забудьте злегка змастити кільце ущільнювача. Після цього вручну затягніть новий фільтр-картридж (момент затягування близько 15 Н / м). Також важливо дотримуватися напрямку різьблення (за годинниковою або проти годинникової стрілки).
  • Зробіть відмітку про дату заміни. Наповніть систему повітрям і переконайтеся у відсутності витоку повітря

Важливо пам'ятати - фільтр-картридж повинен бути замінений двічі в рік, при сезонному обслуговуванні. Також не забувайте коректно утилізувати цю деталь, враховуючи те, що вона може містити всередині масло.

З питань підбору запасних частин звертайтеся до фахівців «Карго Партс». Будьте готові до зими разом з нами!

 

З повагою,

Колектив «Автодістрібьюшн Карго Партс»

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!