Електронні муфти вентиляторів для вантажних автомобілів і автобусів

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Завдяки гарантованій якості бренд DT Spare Parts зайняв провідне положення на міжнародному ринку запасних частин. У повному асортименті представлені всі необхідні запасні частини для вантажних автомобілів, причепів і автобусів, включаючи всі поширені електронні муфти вентиляторів. Продукти марки DT, виготовлені з високоякісних матеріалів, відповідають найвищим вимогам до якості і гарантують довгий термін служби.

Електронні муфти вентиляторів використовуються з двигунами з поздовжньою установкою. Вони встановлюються у напрямку руху перед радіатором і приводяться в дію клиновим ременем або безпосередньо двигуном.

Завданням муфти вентилятора є виконання силового замикання до робочого колеса вентилятора в залежності від температури і регулювання його частоти обертання в залежності від необхідності.

Разом з вентилятором вона, особливо при високому навантаженні, підтримує оптимальний діапазон температури охолоджувальної рідини і не дає двигуну перегріватися. Якщо охолоджувальне повітря не потрібно, муфта вентилятора вимикається і працює на низьких оборотах. За рахунок цього регулювання температури в залежності від необхідності не тільки досягається більш ефективне охолодження, але і виконуються підвищені вимоги до управління температурою двигуна, які закладені нормами токсичності відпрацьованих газів ЄВРО 5 і ЄВРО 6.

При електронному регулюванні зчеплення управління проводиться безпосередньо від датчиків, значення яких обробляються регулятором і за допомогою керуючого струму направляються на вбудований електромагніт. За допомогою сердечника відкривається вбудований клапан, і наявне силіконове масло може випливати з накопичувача в робочу камеру, за рахунок чого підвищується число обертів вентилятора. При необхідності додатковий датчик числа Product Portrait обертів закриває регулюючий контур. За рахунок оптимізованого регулювання досягається зниження шумів і витрати палива.

Вихід з ладу муфти вентилятора може виникнути, наприклад, через пошкодження при сторонньому вплив, бруду, а також з-за недостатнього або неналежного техобслуговування. Поряд з електронними муфтами вентиляторів компанія DT® Spare Parts також пропонує всі поширені муфти з біметалевими елементом, вентилятори і маточини вентиляторів.

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!