Функція поліфенолу в салонному фільтрі MANN-FILTER FreciousPlus

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Загальна інформація про поліфеноли

 Поліфеноли є натуральними проміжні продукти рослин, що з'являються переважно в процесах обміну речовин. Багато поліфеноли сприймаються нашими органами зору і нюху, оскільки вони надають відтінок кольору, запах і смак, перш за все, фруктам і овочам.

 Поліфенолам приписують цілющі властивості, саме тому їх часто використовують як харчову добавку. Вважається, що вони знижують ризик виникнення онкологічних, а також серцевих і серцево-судинних захворювань і сприяють, наприклад, формування смакових відчуттів чорного чаю і какао. Деякі з них мають навіть протизапальні та антимікробні властивості.

Ще однією особливістю поліфенолів є їх здатність вступати в з'єднання з протеїнами. Така реакція, часто небажана в харчовому виробництві, веде до помутніння, наприклад, пива. З іншого боку, така властивість можна використовувати для зв'язування алергенів на волокнах салонних фільтрів, роблячи їх тим самим нешкідливими.

«Алергени» і їх вплив?

Коли говорять про алергени, то найчастіше йдеться про білках і білкових сполуках, які називаються також протеїнами. Розглядаючи протеїни як чужорідних тіл, кажуть про їхню здатність викликати у чутливих людей підвищену реакцію на них з боку імунної системи. Наслідком є ​​алергічна реакція, що виявляється, наприклад, у вигляді кашлю, нежиті, сльозоточивості очей.

Ці «реакції» викликаються пилком рослин, яка представляє собою капсули з алергенним вмістом. Частинки пилку рослин вважаються найбільшими, які при фільтрації майже на 100 ° / о утримуються ефективними салонними фільтрами. Виникає питання, а що відбувається потім?

Опис дії поліфенолу в салонних фільтрах

Внаслідок впливу навколишнього середовища (наприклад, вологість або температурні коливання) стінки затриманих частинок пилку отримують ушкодження, і знаходяться в них алергени вивільняються. 

Щоб надійно локалізувати і ці алергени, ми використовуємо функцію поліфенолів утворювати з'єднання з алергенами. Одного разу утворене з'єднання більше неможливо розірвати, і алерген стає частиною фільтрувального середовища. Таким чином відбувається знищення потенційного збудника алергії.

  

 Чи сприяють поліфеноли росту бактерій і грибка?

Будучи чисто натуральним продуктом, поліфеноли розкладаються в тому числі і мікроорганізмами і при певних умовах навіть сприяють зростанню спор грибка, які завжди присутні в повітрі, яке ми вдихаємо. Щоб не допустити розвитку такого природного процесу, необхідно оснастити салонні фільтри з поліфенолом - такі як фільтр MANN-FILTER FreciousPlus - антибактеріальним захистом. Такий захист не тільки блокує розкладання поліфенолів, а й «проходження» бактерій і грибка цвілі (ще один основний збудник алергії після пилку) через салонний фільтр в систему подачі свіжого повітря і далі в салон автомобіля.

Чи доведено ефективність роботи салонного фільтра MANN-FILTER FreciousPlus?

Випробування, проведені в незалежному дослідницькому інституті bifa Umweltinstitut GmbH (заснований в 1991 році урядом федеральної землі Баварія і муніципалітетом міста Аугсбург), підтверджують функціональні якості салонного фільтра MANN-FILTER FreciousPlus щодо антиалергенних (на підставі випробувань за методом ELISA), а також антимікробних властивостей (згідно DIN ЕМ 130 846 А + с з мікробами С. flaccumfaciens і С. cladosporioides).

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!