Масляні насоси для вантажних автомобілів і автобусів від DT

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Завдяки гарантованій якості бренд DT® Spare Parts зайняв провідне положення на міжнародному ринку запасних частин для комерційного транспорту.

 У повному асортименті представлені всі необхідні запасні частини для вантажних автомобілів, причепів і автобусів, включаючи всі поширені масляні насоси.

Продукти марки DT®, виготовлені з високоякісних матеріалів, відповідають найвищим вимогам до якості і гарантують довгий термін служби.

Масляні насоси є важливим компонентом системи змащення двигуна. Головним завданням мастила двигуна є виняток тертя ковзають деталей, за рахунок чого знижується знос. Масляний насос всмоктує масло з масляного піддону, прокачує його через фільтр і радіатор, а потім по трубках і каналам подає до місць змащення.

Масляні насоси, як правило, наводяться в рух шестернями системи управління двигуном. У поширених шестерних насосах масло подається зубчастою парою через зовнішні міжзубні проміжки вздовж стінки корпусу від сторони всмоктування на сторону нагнітання.

Ідеально узгоджені один з одним міжосьові відстані шестерень з високою якістю поверхні, а також незначними зазорами забезпечують безперервну подачу необхідної кількості масла або необхідний тиск масла. Профілі зубів вимірюються вимірювальної машиною для шестерень, що гарантує точні антифрикційні властивості. Зубчасте зачеплення додатково загартоване, що зводить до мінімуму знос.

Продуктивність масляних насосів бренду DT® Spare Parts перевіряється на 100%. Необхідно дотримуватися міститься в комплекті поставки керівництво по монтажу.Перед монтажем нового масляного насоса мастильна і приводний система двигуна повинна бути очищена і не мати пошкоджень. Крім того, необхідно замінити масляний фільтр. Перед введенням в експлуатацію шестерні нового масляного насоса необхідно змочити чистим моторним маслом. Не герметичність або сторонні шуми після установки масляного насоса можуть вказувати на додаткові несправності в двигуні.

Поряд з масляними насосами компанія DT® Spare Parts пропонує всі поширені масляні піддони, масляні радіатори, редукційні клапани та масляні фільтри.

 

З повагою,

колектив "Автодистрибьюшн Карго Партс"

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!