Пневматичні ресори DT для вантажних автомобілів, трейлерів та автобусів

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Шановні клієнти,

 Завдяки гарантованій якості бренд DT® Spare Parts зайняв провідне положення на міжнародному ринку запасних частин для комерційного транспорту. У повному асортименті представлені всі необхідні запасні частини для вантажних автомобілів, причепів і автобусів, включаючи всі поширені ведені диски зчеплення.

Продукти марки DT®, виготовлені з високоякісних матеріалів, відповідають найвищим вимогам до якості і гарантують довгий термін служби.

Повний асортимент бренду DT® Spare Parts включає в себе більше 380 різних пневматичних ресор прибл. для 1900 ідентифікаційних номерів.

Пневматичні ресори це гнучкі амортизатори між кузовом і конструкцією автомобіля. Цей вид ресор використовується для вантажних автомобілів, автобусів, трейлерів і вантажних автомобілів малої вантажопідйомності. Завдяки пневматичної підвісці досягається високий комфорт руху і постійний дорожній просвіт.

DT-Technic Info

 Особливістю пневматичних ресор є їх надзвичайна універсальність. Внутрішній тиск пружини може довільно змінювати. Незважаючи на це пружина залишається стійкою.

Незважаючи на різне навантаження дорожній просвіт може зберігатися постійним. При використанні в приміському пасажирському сполученні підлогу транспортного засобу може опускатися для полегшення входу пасажирів. За рахунок розташованої всередині багатошарової тканинної структури забезпечується стійкість і гнучкість пневматичної ресори.

Під брендом DT® Spare Parts продаються як оболонки пневматичної ресори діафрагменного типу, так і повністю зібрані пневматичні ресори.

Залежно від типу пневматичної ресори і їх застосування всередині ресори знаходиться гумовий буфер, який використовується в якості кінцевого упору і запобігає пробивання пружного елемента пневматичної підвіски.

В залежно від типу автомобіля використовуються поршні "що котяться" зі сталі, алюмінію або пластмаси. 

Розрізняють пружні елементи пневматичної підвіски наступних типів:

  1. Пневматична ресора: Верхні і нижні металеві елементи знаходяться на шасі і не вимагають заміни
  2. Пневматичні ресори, вкл. з'єднувальні та кріпильні елементи: Просте вбудовування
  3. Сильфон: Навіть при невеликій висоті пружини можливий відносно великий хід пружини
  4. Пневматичні ресори спеціально для зони сидіння.

Часто пневматичні ресори піддаються екстремальним впливав, наприклад, при відмові системи регулювання дорожнього просвіту. Існує небезпека, що пневматична ресора зіскочить з поршня, вивівши його при цьому з експлуатації. Безпека транспортного засобу сильно обмежена.

З пневматичними ресорами бренду DT® Spare Parts шляхом конструктивної оптимізації можна назавжди позбутися від цієї проблеми. В результаті підвищиться безпека транспортного засобу і зменшиться час простою. Контроль якості пневматичних ресор включає в себе крім іншого перевірки герметичності, перевірки матеріалу, перевірки розмірів, а також перевірку з'єднання поршня з кожухом і зміни обсягу при певному щаблі тиску.

 

C повагою,

колектив "Автодистрибьюшн Карго Партс"

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!