Стартеры DT для грузовых автомобилей и автобусов

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Будучи провідною маркою на незалежному вторинному ринку комплектуючих для комерційного транспорту, DT® Spare Parts пропонує повний асортимент запчастин для вантажних автомобілів, причепів і автобусів. В асортименті представлені всі необхідні запасні частини гарантованої якості, включаючи всі поширені стартери.

 Продукти марки DT®, виготовлені з високоякісних матеріалів, відповідають найвищим вимогам до якості і гарантують довгий термін служби. Стартери використовуються в вантажних автомобілях і автобусах для запуску двигуна. Надійність промислового транспортного засобу полягає також в тому, що двигун заводиться в будь-яких погодних і експлуатаційних умовах.

 Завдання стартера - за десяті частки секунди забезпечити достатнє число обертів двигуна. Для запуску двигуна внутрішнього згоряння в стартері при повороті ключа запалювання за допомогою допоміжного реле відбувається активація двох діючих паралельно сильних електромагнітів в тяговому реле. Магніти зрушують малу шестерню стартера і натягують таким чином натискну пружину тягового реле. Шестерня входить в зачеплення з маховиком двигуна, і тягове реле замикає контакт пускового електромотора і запускає його. Ротор пускового електромотора через планетарну передачу і малу шестерню передає оберти шківа маховика і колінчастого валу двигуна внутрішнього згоряння, поки він не почне працювати самостійно і ключ запалення не буде відпущений.

DT- технічна інформація

Стартери марки DT® Spare Parts відповідають вимогам стандартів якості та безпеки автомобільної промисловості.

Стартери витримують екстремальні кліматичні умови і працюють в діапазоні температур від -30 ° C до + 60 ° C. Всі деталі стартерів виготовляються з високоякісних матеріалів, що дає нам можливість гарантувати їх оптимальну роботу протягом тривалого терміну експлуатації. Маркування на корпусі дозволяє нам точно ідентифікувати і відстежити наші вироби.

Шестерні стартерів марки DT® Spare Parts виробляються із спеціальної загартованої сталі з високою якістю поверхні. Завдяки скошеному профілю зубців шестерні ідеально входять в зачеплення з маховиком. Це виключає ушкодження шестерні і маховика та забезпечує оптимальну передачу зусилля стартера. Корпуси підшипників виготовляються з алюмінію методом лиття під тиском. Високоякісні шарикопідшипники, герметичні з обох сторін, гарантують бездоганну роботу стартера.

 Стартери для вантажних автомобілів і автобусів

 Високоякісні радіальні ущільнення валу оптимально захищають внутрішню частину від попадання рідини. Задня частина корпусу має додаткове підключення маси, а також шланг для стоку конденсату і припливу повітря. Для планетарних передач марки DT® Spare Parts використовуються шестерні, розраховані на високі навантаження. Це гарантує тривалий термін експлуатації стартера.

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!