Циліндри підсилювача приводу зчеплення для вантажних автомобілів і автобусів

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Марка DT® Spare Parts пропонує повну програму запасних частин, що включає більше 30 000 різних найменувань, для вантажних автомобілів, трейлерів та автобусів, в тому числі і всі ходові моделі циліндрів підсилювача приводу зчеплення.

Продукти марки DT®, виготовлені з високоякісних матеріалів, відповідають найвищим вимогам до якості і гарантують довгий термін служби.

Циліндри підсилювача приводу зчеплення є гідравлічні циліндр-датчики. Разом з компенсаційним бачком для робочого середовища вони забезпечують передачу зусилля від педалі зчеплення на всі наступні компоненти гідравлічної системи управління зчепленням.

 При натисканні педалі зчеплення приводиться в рух поршень. Він стискає рідину і перетворює таким чином механічне зусилля в гідравлічне.

Зміна тиску в циліндрі, що виникло в результаті таких дій, по трубопроводах передається на сервопривід зчеплення (робочий циліндр).

На автомобілях з автоматичною коробкою передач на циліндрах підсилювача приводу зчеплення оснащені додаткові датчики точки перемикання і датчики переміщення.

Технічна інформація DT

Внутрішні отвори циліндра пройшли спеціальне хонінговання. Це дозволяє мінімізувати знос компонентів ущільнення поршня.

Компоненти ущільнення в циліндрі обрані відповідно до використовуваної робочої рідиною. Тип використовуваної робочої рідини зазначений на кожному циліндрі підсилювача приводу зчеплення DT®.

При використанні пластикових поршнів місце з'єднання з натискною штангою посилено за рахунок додавання металевих компонентів. Для додаткового збільшення терміну служби пластикова проушина на натискний штанзі армована скловолокном.

Циліндри підсилювача приводу зчеплення марки DT® Spare Parts проходять численні випробування. До таких випробувань відноситься перевірка твердості лиття та якості хонингована внутрішньої робочої поверхні, перевірка на герметичність і функціональне випробування циліндра в умовах вологості і при екстремальних температурах (в діапазоні від -42 ° C до + 85 ° C).

Великий асортимент DT® включає в себе не тільки циліндри підсилювача приводу зчеплення, а й всі підходящі ремкомплекти і всі ходові сервоприводи зчеплення з відповідними шлангопроводами. 

 

Конструкція циліндрів підсилювача приводу зчеплення

 

  1. Корпус
  2. Кришка клапана
  3. Гідравлічне з'єднання
  4. Поршень
  5. Сильфон
  6. Натискна штанга з з'єднувальним елементом
  7. Манжета
  8. Центруюче кільце
  9. Металеве з'єднання з нажімной штангою

 

З повагою,

Колектив "Автодистрибьюшн Карго Партс" і DIESEL TECHNIC GROUP.

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!