Датчики ABS для вантажних автомобілів, трейлерів та автобусів

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Марка DT® Spare Parts пропонує всеохоплюючий асортимент запасних частин, що включає більше 30 000 різних найменувань, для вантажних автомобілів, трейлерів та автобусів, в тому числі і всі ходові моделі датчиків ABS.

 Продукти марки DT®, виготовлені з високоякісних матеріалів, відповідають найвищим вимогам до якості і гарантують довгий термін служби.

Датчики ABS є одним з найважливіших елементів анти блокувальною системи (ABS). ABS є технічну систему, покликану підвищити безпеку руху. При сильному гальмуванні дана система запобігає можливу блокування коліс за рахунок зменшення гальмівного тиску.

Взаємодіючи з гальмівною системою, датчики ABS забезпечують управління гальмом автомобіля і в значній мірі покращують керованість при повному гальмуванні. На кожному колесі автомобіля встановлений датчик ABS (індукційний датчик), а також диск з зубцями або западинами, за якими вимірюється частота обертання.

Якщо під час гальмування частота обертання одного колеса знижується непропорційно порівняно з іншими колесами, гальмівний тиск на цьому колесі зменшується. Датчик ABS фіксує частоту обертання на диску з западинами безконтактно, за принципом магнітної індукції.

Якщо колеса обертаються з різною частотою (прослизання), в блоці управління ABS аналізується цей випадок. У разі екстреного гальмування гальмівний тиск зменшується на колесі з меншою частотою обертання, щоб запобігти блокуванню.

Конструкція датчиків ABS

  1. гофрована трубка
  2. головка датчика
  3. штекер
  4. Кріплення гофрованої трубки
  5. Додаткова мастило / втулка
  6. кабель
  7. індукційна котушка
  8. втулка

 

 

Головка датчика ABS марки DT® Spare Parts має корозійностійку оболонку з високоякісної сталі. Дана оболонка утворює єдине ціле з пластикової головкою. Індукційна котушка стійка до вібрацій, влита в верхню частину з пластика і не проводить електрику. Гофрована трубка із пластику захищає кабель датчика від пошкодження.

Високоякісні штекерні роз'єми забезпечують довгостроковий захист від вологи. Сполучні контакти, вкриті сріблом, гарантують невелике перехідний опір.

Якщо Вас зацікавила ця пропозиція, тоді зв'яжіться з нашим торговим представником у вашому регіоні. 

 

З повагою,

Колектив "Автодистрибьюшн Карго Партс" і DIESEL TECHNIC GROUP.

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!