Новий комплект підігріву PreLine DH 32

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Комплект обігрівача DH 32, встановлений у верхній частині фільтру в системі попереднього очищення PreLine, тепер доступний від MANN- FILTER.

  Цей нагрівач заснований на нагрівальний елемент PTC, яким керує біметалічний вимикач. Безпосередньо розташований в потоці дизельного палива, цей вимикач дуже швидко реагує на будь-які зміни температури палива, а також на цикли під час руху. Нагрівач забезпечує постійний впуск (випуск) в робочому діапазоні транспортного засобу. Вимірювання холодного дизельного палива при -18 ° C і швидкістю потоку 160 л / ч зробили запис витрати енергії прибл. 190 Вт з типовим 12V і 24V номінальною напругою.

Такий вихід повністю дає можливість нагріти паливо на запуск: він створює маленький канал у верхній частині фільтру, де дизельне паливо - яке інакше мало би тенденцію ставати гелеподібним - залишається в рідкому стані, і транспортний засіб може працювати.

В процесі гелеутворення, утворюються кристали парафіну при низьких температурах, які засмічують паливопровід і фільтр. Після старту (запуску) висока температура згоряння в двигуні і безперервний паливний кругообіг, підвищують температуру досить, для розрідження дизельного палива. Робоча температура досягається миттєво і паливо проходить через весь фільтр. Завдяки широкому діапазону напруги від 9 до 32 Вольт, цей нагрівач може бути використаний при номінальній напрузі від 12 до 24 Вольт.

Нагрівання при стандарті дизельного палива ISO (арктичне дизпаливо, -20 ° C) демонструє низьку споживану потужність до 170 Вт з типовим витратою 160 л / год. Це робить мінімальну різницю, якщо нагрівач працює в типовому 12 В або 24 В.

MANN + HUMMEL успішно застосовує цю технологію обігріву для виробників OE.

Сепаратори ABE і KBA затверджені для використання.

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!