Оригінальні запчастини КАМАЗ - шлях до економії

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Економічні переваги використання оригінальних запасних частин КАМАЗ не завжди відразу очевидні для споживача. Часто незначна різниця в ціні змушує клієнтів купувати контрафактні запасні частини або альтернативну продукцію, яка не відповідає технічним вимогам ВАТ «КАМАЗ». Однак теперішня економія при покупці може згубно позначитися на експлуатаційних характеристиках транспортного засобу, що в підсумку призводить до швидкого виходу з ладу вузлів і агрегатів автомобіля і як наслідок значних фінансових втрат.

Оригінальними є запчастини, що використовуються на складальному конвеєрі КАМАЗ, їх повна сумісність і безвідмовна працездатність в вузлах і агрегатах гарантована заводом-виробником.

На відміну від оригінальних запасних частин КАМАЗ, установка контрафактних (іншими словами підроблених) і низькоякісних альтернативних запасних частин призводить до ряду негативних наслідків, які виливаються в додаткові витрати, а саме:

  • збільшується кількість і частота поломок автомобіля, оскільки низькоякісна альтернативна або контрафактна запасна частина служить на 30-70% менше оригінальної запчастини КАМАЗ;
  • підвищений знос і вихід з ладу суміжних деталей, робота яких прямо або побічно пов'язана з встановленим контрафактним виробом;
  • збільшується витрата палива автомобіля, зважаючи на встановлення альтернативних запасних частин, які не проходили відповідні технічні випробування та не відповідають вимогам ВАТ «КАМАЗ»;
  • тривалий простій автотехніки через часті ремонтів, що призводить до недоотримання запланованого прибутку компанією;
  • відмова автоцентру в проведенні гарантійного ремонту автомобіля, якщо автомобіль знаходиться на гарантійному обліку.

Таким чином, гроші, виграні при покупці контрафактної номенклатури, зникають в подальших витратах по ремонту автомобіля, які через неякісні комплектуючих часто перевищують отриману раніше сумнівну вигоду. Витрати ростуть не тільки за рахунок додаткового ремонту, але і за рахунок зростаючих збитків від простою автотехніки.

Вище перераховано неповний список негативних наслідків використання контрафактних запчастин. Так, технічна експертиза, проведена фахівцями ВАТ «КАМАЗ», показала що експлуатація на автомобілях запчастин «сірих» виробників може призвести до таких наслідків як мимовільне гальмування автомобіля в русі, зупинці автомобіля в русі, втрати керованості автомобілем і ін., Які несуть серйозну загрозу життю і здоров'ю персоналу і оточуючих людей.

Слід зазначити, що неоригінальну запасну частину споживач може придбати, будучи введеним в оману, оскільки контрафактні запчастини візуально можуть бути практично не відрізняються від оригінальних запасних частин КАМАЗ. Для ідентифікації контрафакту при покупці запасних частин необхідно звертати увагу на такі параметри:

  • зазвичай вартість контрафактних запчастин нижче, ніж оригінальних (це досягається відновленням вживаних запасних частин або зниженням собівартості за рахунок використання спрощених технологій, що не гарантують якість деталей);
  • відсутність гарантійних зобов'язань на придбану запасну частину, а також супровідних документів;
  • відсутність фірмової упаковки КАМАЗ з декількома ступенями захисту;
  • альтернативний номенклатурний код на запасну частину (альтернативні і контрафактні виробники замінюють цей номер на інший, для уникнення адміністративної та кримінальної відповідальності за виробництво підробленої продукції), який можна звірити по каталогу запасних частин КАМАЗ.

Для того щоб убезпечити себе від покупки контрафактних і неякісних альтернативних запасних частин, необхідно купувати запасні частини у офіційних дилерів ВАТ «КАМАЗ» в Україні. Дилери здійснюють як оптові, так і роздрібні продажі по всій Україні, підтримують на своїх складах незнижуваний запас найбільш затребуваних запасних частин КАМАЗ, здійснюють оперативну доставку в будь-яку точку України. Список і контакти українських дилерів ВАТ «КАМАЗ» можна знайти на сайті www.kamaz.ua.

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!