Новини

Новий легший на 300 кілограм напівпричіп Schwarzmüller

Компанія Schwarzmüller Group запускає у виробництво новинку – напівпричіп для перевезення сипучих вантажів.

Виконаний з алюмінію це найлегший напівпричіп на ринку із вагою лише 5500 кілограмів. І це велика перевага для замовників. Адже зниження ваги на 300 кілограмів у порівнянні з попередньою версією, означає, що можна перевозити більше сипучих товарів.

Також зміни у конструкції, внесені інженерами Schwarzmüller забезпечують скорочення часу завантаження та розвантаження та дозволяють водієві легше та безпечніше керувати транспортним засобом. Виробник стверджує, що їх виріб буде значно дешевший під час експлуатації.

Задня стінка має дві двері і вперше має два штовхачі сипучих вантажів, які дозволяють на 50% швидше розвантажуватись. Замки виготовлені з нержавіючої сталі і прості у використанні. А, завдяки корозійному матеріалу вони майже не потребують обслуговування.

Крім того, було спрощено процес завантаження, оскільки ширина стала на чотири сантиметри більше, ніж у попередній моделі.

Асортимент конструкцій включає в себе діапазон напівпричепів від 49 до 82 кубічних метрів і доступний в десяти варіантах з алюмінієвим або сталевим каркасом.

Напівпричепи будуть доступні вже з весни 2020 року.

 

З повагою,

Колектив «Автодистриб'юшн Карго Партс»

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!