Новини

Автовиробники просувають динамічний лізинг

Шановні партнери! Хотіли б поділитись з вами цікавим трендом на ринку комерційної техніки, який вже активно помітний на іноземних ринках і поки що не так знайомий у нас.

Мова йде про динамічний лізинг, коли ви платите не просто щомісячні платежі, а лише за кількість кілометрів, яку пройшла техніка.

Наприклад, компанія Daimler Trucks тільки запускає динамічну оренду вантажівок в Північній Америці. Як ми і написали вище, основна відмінність від звичайного лізингу в тому, що платежі за лізинг прив'язані до кілометрам, які пройшли машини. Лізингодавець знімає дані самостійно, використовуючи віддалену телепатичну систему. Проаналізувавши дані по пробігу автомобіля за певний період, лізингодавець виставляє перевізнику рахунок, з урахуванням базової ставки і кілометражу. Звичайно, це вигідно тим компаніям, які таким чином можуть оптимізувати свої платежі.

При цьому компанія Scania вже давно і активно використовує таку схему роботи. За три роки кількість активних контрактів на плани динамічного обслуговування Scania досягла 100 000 клієнтів по всьому світу.

Поки найбільше контрактів - понад 20 тисяч - укладено у Великобританії, за нею йде Німеччина з 10 000 контрактів. Динамічні плани обслуговування також були добре сприйняті в Польщі - кількість діючих контрактів наразі становить 6580.

Також компанія Scania розробляє динамічні плани технічного обслуговування на основі даних та моніторингу технічного стану транспортного засобу.

Ми завжди раді ділитись з вами цікавою інформацією, яка може допомогти вашому бізнесу.

 

З повагою,

Колектив «Автодистриб’юшн Карго Партс»

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!