Новини

ZF презентувала АКПП для автобусів EcoLife 2

Шановні партнери! Всесвітньо відомий виробник деталей і систем, компанія ZF, презентувала найостанніше покоління своєї коробки передач для автобусів. АКПП EcoLife 2 стала легше і ефективніше, при цьому вона ще й простіше в обслуговуванні.

Серед переваг коробки варто відзначити триваюче зростання економії палива (ще на 3%), ще більш ефективну роботу в форматі «старт/стоп», і знижений знос коробки завдяки поліпшеній роботі системи охолодження. Ну і що важливо – коробка EcoLife другого покоління забезпечує більше комфорту водіям – як у водінні в цілому, так і конкретно в перемиканні передач.

Таких результатів вдалося досягти в тому числі тому, що в новому поколінні коробки передач зберегли принцип шестиступінчастої планетарної передачі з гідротрансформатором і первинним ретардером. Так, ця версія все одно була оптимізована численними технічними модифікаціями, але в цілому принцип залишився старим – перевіреним, надійним і працюючим. Все це дозволяє отримати крутний момент до 2000 Нм і забезпечити плавне рушання з місця, а також спокійне і зручне перемикання передач.

Компанія ZF повідомляє, що перші коробки EcoLife 2 потраплять на ринок в 2020-му році, і потім почнеться їх поступове впровадження в усі транспортні засоби, виробники яких співпрацюють з ZF.

 

З повагою,

Колектив «Автодистриб'юшн Карго Партс»

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!