Новини

Continental розробила нові матеріали для кабін агротехніки

Шановні партнери! Маємо цікаву новину для тих, хто працює в агросекторі та віддає перевагу новій сучасній техніці. Компанія Continental створила матеріали для кабін агротехніки, спеціально розроблені для жорстких умов польових робіт.

Умови праці в сільському господарстві іноді бувають дуже жорсткі: екстремальні температури, дощ чи посуха, пил і бруд. І сучасні поверхні в кабінах машин повинні відповідати цьому виклику і бути особливо стійкими до подряпин та стирання. Саме тому в Continental створили оптимізовані матеріали на основі ПВХ, які використовуються в кабіні.

Нові матеріали не просто жорсткі та довговічні – вони ще й відштовхують бруд і легко чистяться. Наприклад, матеріали поверхневих плівок для підлоги кабіни особливо стійкі до зносу та подряпин. Крім того, вони непроникні для більшості хімічних речовин і масел.

Ще один приклад – матеріал Acella Protect, що забезпечує зручну поверхню для сидінь та підголівників. Завдяки своєму складу матеріал залишається гнучким навіть при сильних коливаннях температури і не втрачає жодних характеристик, навіть при -20 ° C. У холодних умовах він на 100-150% стійкіший до розтріскування, ніж звичайні оббивні матеріали.

Пінопластова плівка Yorn, яка настільки ж м’яка, як і міцна, підходить для покриттів і обшивки даху. Цей матеріал пропонує користувачам гнучкість завдяки різноманітним можливостям обробки: плівка може бути глибоко затягнутою, пресованою або спіненою. Це робить можливим широкий спектр кольорів та фактури.

Ми раді ділитись з вами цікавими новинами зі світу технологій, адже це дозволяє нам бути на одній хвилі. Заходьте на наш сайт, щоб нічого не пропустити.

 

З повагою,

Колектив «Автодистриб'юшн Карго Партс»

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!