Новини

BPW постачає інтелектуальну систему контролю тиску в шинах AirSave

Шановні партнери! Повідомляємо вам, що BPW тепер постачає систему контролю тиску в шинах AirSave, яка окупає себе в перший рік. І спеціалісти, які беруть участь у практичних тестах, вже підтвердили її ефективність.

Існує тісний взаємозв'язок між тиском в шинах і витратах: навіть мінімальні перепади тиску, викликані постійними змінами температури, навантаження та дорожніх умов, збільшують витрату пального та рівень зношування шин. І нова система BPW на практиці забезпечує постійно оптимізований опір коченню. А все це означає економію пального і більший пробіг шини.

Для тривісного автомобіля з пробігом 120 000 кілометрів на рік та середнім відхиленням тиску в 10%, система AirSave забезпечує економію у 700 євро на рік – виключно завдяки економії пального (близько 250 літрів) та довший термін служби шин. А на 200 000 кілометрів економія витрат зростає майже до 1000 євро.

Система використовує існуючу пневматику причепа і забезпечує постійне підтримання заданого тиску в шинах. Повітря направляється через вісь осі до кінця колеса, а звідти до шинного клапана. І тоді система виявить послідовну втрату тиску. Система AirSave запускається при відхиленні тиску всього 0,2 бар – це робить його більш надійним рішенням, ніж інші системи контролю тиску в шинах. А ще AirSave не потребує обслуговування протягом трьох років.

Починаючи з листопада постачання готових до монтажу компонентів вже доступно всім бажаючим.

 

З повагою,

Колектив «Автодириб'юшн Карго Партс»

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!