Новини

Ваговий контроль стане автоматичним, а штрафи збільшаться

Шановні партнери! Маємо важливу новину, яка має позитивно вплинути на стан українських доріг, а отже і на стан комерційної техніки.

Президент Володимир Зеленський підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю» №54-IX, і в ньому є декілька важливих пунктів.

По-перше, відтепер дозволена автоматична процедура вагового контролю і відповідно фіксація порушень. Нагадаємо, що існує багато рішень, коли системи визначення ваги автопотягу працюють автоматично, визначаючи перенавантаження за візуальними ознаками.

А по-друге, суттєво збільшились штрафи за такі порушення. В залежності від того, наскільки машина не вклалась в лімити, покарання збільшується.

  • на 5-10% - 8.5 тис. грн.;
  • на 10-20% - 17 тис. грн.;
  • понад 20% - 34 тис. грн.

Відповідальність за порушення несе власник транспортного засобу. Якщо транспортний засіб має іноземну реєстрацію, то той хто ввіз машину в Україну. Не вийде й ігнорувати представників служби контролю. За це можна отримати штраф 3400 гривень або позбавлення прав на строк від 3 до 6 місяців.

Ми сподіваємось, що цей законопроект матиме позитивний вплив на стан Української економіки, як це й має бути.

 

З повагою,

Колектив «Автодистриб'юшн Карго Партс»

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!