Новини

DT Spare Parts випускає каталог деталей до Volvo FL

Шановні партнери! У компанії DT Spare Parts став доступний розширений асортимент запчастин для вантажних автомобілів серії Volvo FL.

Опублікувавши каталог продукції, що підходить для Volvo FL 6/FL/FE, компанія DT Spare Parts представляє свою ще більш розширену лінійку автомобільних запчастин та аксесуарів до вантажних автомобілів. У каталозі є інформація про близько 1200 артикулів, які замінюють приблизно 2600 оригінальних номерів.

Нагадуємо, що DT Spare Parts надає гарантію 24 місяці на всі продукти, що підходять для Volvo FL 6/FL/FE, починаючи з покупки кінцевим користувачем. Як і вся продукція запасних частин DT, нові деталі також пройшли через систему якості DTQS (Diesel Technic Quality System) і відповідають найвищим вимогам якості.

Доступ до каталогу можна отримати в будь-який час через веб-сайт запасних частин DT і замовити його у вигляді друкованої версії через контактну форму або запитати у нас.

Всі 40 000+ продуктів з асортименту запасних частин DT можна швидко та легко знайти на порталі партнерів на partnersportal.dieseltechnic.com, використовуючи різні варіанти пошуку.

Ми раді надавати вам доступ до надійних та якісних запчастин кращих виробників, які підходять до сучасних вантажних автомобілів.

 

З повагою,

Колектив «Автодистриб'юшн Карго Партс»

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!