Новини

Meritor презентував найлегшу підвіску для причепів

Шановні партнери! Ділимось з вами новиною про те, що американська компанія Meritor Inc. презентувала свою останню розробку - підвіску MTA-Tec6 ™,

яка є найлегшою на ринку підвіскою для причепа. Базова вага вузла складає лише 213 кілограмів! Хоча в оснащеному вигляді це вже 376 кілограмів, хоча це все одно вражає. Підвіску можна використовувати для виробництва причепів-цистерн, бортових платформ та більшості популярних варіантів.

Стандартний, повністю укомплектоване верхнє кріплення забезпечує економію ваги до 18 кілограмів, а повністю укомплектоване нижнє кріплення – на 24 кілограма, порівняно з конкурентними підвісками.

Також вдосконалений дизайн осі MТА-Tec6 забезпечує на 21% більшу жорсткість для кращого контакту між шиною та дорогою та середню економію ваги в 40 кілограмів порівняно з традиційними вісями.

Також важливо, що конструкція створена таким чином, щоб полегшити заміну вісі на рішення від Meritor. Також нагадаємо, що виробник використовує власну конструкція втулок, яка дозволяє обслуговувати вал, не знімаючи ступи цю. А це заощаджує в середньому 30 хвилин на одній роботі.

 

З повагою,

Колектив «Автодистриб'юшн Карго Партс»

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!