Новини

Нова упаковка продукції Gates – і для вантажівок

Шановні партнери! Важлива новина – компанія Gates оновила дизайн пакування продукції і також це стосується продуктів для комерційного транспорту.

Все почалось з того, що минулого року в Gates оновили бренд. То ж логічно, що після цього оновлення отримало і пакування. Зараз на ринку доступні товари в обох варіантах, але поступово нове пакування витіснить старе.

Цікаво, що товари для комерційного транспорту отримали характерні зміни, які суттєво відрізняють їх від легкового сегменту. Замість фірмового червоного кольору «вантажні» коробки мають елементи зеленого кольору.

Але це не все. Важлива характеристика деталей нашого з вами сегменту – їх серйозна вага. Тому «вантажні» коробки мають більшу міцність. Це стосується і пакування для ременів також. Також використовують додаткові пакувальні матеріали, які підвищують безпеку запчастин при русі по ланцюжку поставок. Тепер у деталей ще менше шансів бути пошкодженими.

На останок додамо, що пакування зберегли все потрібні деталі, які необхідні для того, щоб відрізнити підробку від оригіналу. Це QR-код і ключ продукту, які можна перевірити на веб-сайті виробника. Або унікальний 14-значний код для ременів.

Втім у нас ви купите лише оригінальні ремені. Тому працюйте з надійними постачальниками і не думайте про зайве.

 

З повагою,

Колектив «Автодистриб'юшн Карго Партс»

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!