Новини

Knorr-Bremse та Webasto стали «Брендами року»

Ми раді вам повідомити, що компанії Knorr-Bremse та Webasto підтримують свій рівень якості на традиційно високому рівні – вони отримали нагороду «Бренд року» в опитуванні читачів журналу ETM!

Обидва бренди отримали визнання користувачів вже у чотирнадцятий раз поспіль – власне, стільки скільки проводиться опитування. Компанія Knorr-Bremse виграла свою нагороду у категорії «Гальма». А от Webasto стала найкращим брендом у категорії «Кондиціонер/Опалення». І головне, що всі читачі так чи інакше пов’язані з комерційним транспортом, тобто вони знають, що обирають. Цього року близько 8 500 читачів взяли участь в опитуванні «Кращий бренд» та проголосували за улюблені компанії у 27 категоріях, оцінивши такі фактори, як якість, сервіс, конкурентні ціни та імідж.

І з одного боку, схвалення цієї експертної аудиторії широко вважається ознакою якості за безпеку та надійність. А з іншого - вважається важливим показником статусу та іміджу бренду.

Бернд Шпіш, голова правління Knorr-Bremse Systeme für Nutzfahrzeuge GmbH, так прокоментував нагороду: «Ми розвиваємо свою продукцію та послуги в тісному діалозі з нашими клієнтами та постійно адаптуємо їх до їх потреб. Ця нагорода відображає, наскільки експертна аудиторія цінує продукти та послуги вищого класу, завдяки яким ми, як кращий системний партнер, прагнемо продовжувати вражати їх у майбутньому».

Щось схоже мовив і Бернд Йорг, директор підрозділу «Роздрібна торгівля та сервіс» у Webasto. «Ми бачимо цю нагороду як мотивацію продовжувати пропонувати нашим клієнтам майбутні інноваційні рішення для систем теплового управління у всіх категоріях транспортних засобів – для досягнення максимального добробуту та більшої безпеки».

 

З повагою,

Колектив «Автодистриб'юшн Карго Партс»

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!