Новини

DAF виробив вже 100 000 штук машин серій XF/CF

Також і завдяки нам з вами, виробник DAF продовжує збирати та продавати вантажівки серій XF та CF. І досяг відмітки у 100 000 штук.

На заводі DAF в Ейндховені нещодавно завершили збирання 100-тисячного вантажного автомобіля CF та XF нового покоління. Цікаво, що ще ніколи в історії компанії вони не збирали таку кількість машин так швидко. На «ювілейне» шасі встановили суперпростору кабіну DAF XF 450 4x2 FT.

Перші автомобілі сучасного покоління CF та XF були створені в липні 2017 року. З того часу на DAF Trucks в Ейндховені та на Leyland Trucks у Великобританії було вироблено вражаючу кількість машин.

«Те, що ми так швидко досягли цієї відмітки, є свідченням якості та ефективності цих вантажівок останнього покоління», - сказав Гаррі Волтерс, президент DAF Trucks. «Наші клієнти високо оцінюють надійність, економічність палива, низькі експлуатаційні витрати та неперевершений комфорт водія. Недарма DAF - це номер 1 у комерційних автомобілях в Європі».

100-тисячну вантажівку доставили бельгійській компанії Groep Gheys, яка спеціалізується на перевезеннях насипним та контейнерним транспортом.

 

З повагою,

Колектив «Автодистриб'юшн Карго Партс»

 

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!