Новини

Фахівці DT Spare Parts зняли на відео заміну рульового насоса в вантажівці!

У нас для вас корисна новина – в ютубі можна побачити процес заміни насоса рульового управління від спеціалістів німецької компанії DT Spare Parts.

Відео доступне в останньому епізоді «Спеціалістів по запчастинах». Цього разу хлопці з DT Spare Parts працюють у вантажівці з важким рульовим управлінням.

Після тестування тиску в гідравлічному контурі рульової системи вони визначають недостатній тиск у рульовому насосі як причину проблеми. Під час заміни рульового насоса фахівці майстерні отримують корисні поради та підказки у відео. Як наприклад, на що треба звернути увагу, та як правильно збирати запчастини.

Встановлюючи новий насос рульового керування від DT Spare Parts, спеціалісти компанії також безпосередньо перевіряють інші додаткові компоненти, наприклад хрестовину.

Але навіщо ми вам все розказуємо, якщо ви можете подивитись самі?

Нове відео доступне на веб-сайті www.dt-web.tv та або безпосередньо на YouTube-каналі: https://youtu.be/Pkft7eKcM3o

До речі, пропозиції щодо тем та нових відео можна надсилати безпосередньо до «Спеціалістів з запчастин» електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Або писати у Facebook.

 

З повагою,

Колектив «Автодистриб'юшн Карго Партс»

 

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!