Новини

BPW запускає портал для спілкування спеціалістів транспорту та логістики

Ділимось з вами цікавою новиною – компанія BPW запускає новий інтернет-портал motionist.com, присвячений транспорту та логістиці.

Нова платформа має залучити та надихати професіоналів у транспортній та логістичній галузі. У центрі уваги платформи - діджиталізація, електромобілі, смарт-міста та повсякденні герої логістики.

Представники компанії кажуть, що мета сайту - звернутися до всіх, хто хоче впливати на галузь. Від топ-менеджерів до водіїв - кожного, хто захоплюється інноваціями в транспорті та логістиці. Нова інтерактивна форма прийшла на зміну традиційному друкованому виданню від BPW.

Всі статті публікуються не лише на порталі, а й в соціальних мережах Instagram, Facebook, YouTube, Twitter, Xing та LinkedIn. Всі їх можна знайти за хештегом #motionist. Також ви маєте змогу швидко прокоментувати будь-яку статтю.

Розробляючи платформу motionist.com, команда спеціалістів компанії BPW використала досвід роботи з соціальними медіа та презентацію друкованих ЗМІ в Інтернеті.

Тому якщо ви хочете бути в курсі всіх новин та інноваційних розробок, а також давати свій фідбек та спілкуватись з колегами – компанія BPW дає вам таку можливість.

А потім все прочитане можна обговорити під час AD Open 2020.

 

З повагою,

Колектив «Автодистриб'юшн Карго Партс»

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!