Новини

Behr Hella Service суттєво розширює асортимент!

Компанія Behr Hella Service пропонує ринку понад 850 нових товарів, серед яких дуже багато деталей для комерційного транспорту.

Експерт з управління температурами, Behr Hella Service, вводить до асортименту широкий перелік деталей для легкових автомобілів, комерційних транспортних засобів, а також сільськогосподарської та будівельної техніки. Приблизно половина з них - це деталі серії PREMIUM LINE. Тобто це продукція, яка випускається виробниками оригінальних запчастин, таких як BEHR та VISTEON. Частина цих деталей вже є на складах компанії та її партнерів. А інша частина буде доступна до кінця року. Хоча всі нові деталі вже доступні для підбора у TecDoc.

Серед нових деталей системи кондиціонування – велика кількість нових компресорів та конденсаторів кондиціонерів. В області охолодження двигуна компанія Behr Hella Service в основному пропонує нові радіатори охолоджуючої рідини, охолоджувачі повітря, розширювальні баки, низькотемпературні охолоджувачі для непрямого охолодження повітря та рециркуляції відпрацьованих газів.

В сегменті вентиляторів ви можете обирати між PREMIUM LINE та стандартними виробами – доступно близько 40 нових товарів. Також і сегмент сервісних деталей значно розширився завдяки додаванню майже 60 нових кришок для радіаторних бачків.

 

З повагою,

Колектив «Автодистриб'юшн Карго Партс»

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!