Новини

ZF розробляє дволінзову камеру для систем контролю руху

Розказуємо вам про чергові інноваційні розробки зі світу комерційного транспорту. Компанія ZF повідомила, що розробляє камеру з подвійною лінзою для комерційних автомобілів, яка з 2020 року стане частиною системи ADAS.

Нові камери від ZF розроблені для задоволення різноманітних глобальних регуляторних вимог, а також надають автомобілям нові функції. Такі як розпізнавання дорожніх знаків, допомога водію та центрування у смузі руху, а також виявлення об'єктів і пішоходів для автоматичного аварійного гальмування.

Саме щоб забезпечити ефективну роботу цих технологій на комерційних вантажних автомобілях, і необхідний другий об'єктив у камері. Наприклад, на перехресті у деяких випадках стандартна монокамера з 52-градусним фокусом може обмежити можливість швидко виявляти пішоходів або інших вразливих учасників дорожнього руху. В результаті не вистачає часу для активації гальм і система не встигає уникнути або пом'якшити наслідки нещасних випадків.

Також наявність другої лінзи є ще й запасним варіантом – якщо один об'єктив засліплюється або не працює, другий об'єктив допомагає забезпечити роботу камери за рахунок декількох оптичних шляхів.

Технології камер ZF кращі у своєму класі – вони мають високі оптичні характеристики. У поєднанні з повним набором технологій компанії ADAS, таких як передній і кутовий радар, та автоматизовані функції, такі як допомога зі зміною смуги руху та допомога при пробці, вони можуть стати основою для таких технологій, як безпілотне водіння.

Читайте й далі про інші інновації в нашій стрічці новин!

 

З повагою,

Колектив «Автодистриб'юшн Карго Партс»

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!