Новини

WABCO пропонує нові рішення з управління флотом

Повідомляємо вам, що компанія WABCO розказала про своє спільне рішення для управління автопарком під назвою RMS 4TX-TRAILERPULSE, яке було створено разом з компанією RIO.

WABCO на нашому ринку представлень не потребує, а от що стосується компанії RIO, то це «цифровий» підрозділ TRATON GROUP. Ви ж не забули, що с 2015 року під цією назвою працює колишня Volkswagen Truck & Bus GmbH, яка випускає комерційну техніку під брендами MAN, Scania та Volkswagen Caminhões e Ônibus?

Оскільки компанія RIO займається тим, що пропонує хмарні цифрові рішення для всього логістичного та транспортного ланцюга постачання, то вона повністю інтегрує нове рішення TX-TRAILERPULSE від WABCO у свою хмарну відкриту платформу для вантажних перевезень. Продукт від RIO поєднує функції моніторингу та діагностики причепів.

Нагадаємо, що TX-TRAILERPULSE від WABCO - це система так званого «Інтернету речей» (IoT), яке поєднує в собі функцію відстеження в реальному часі усієї максимально можливої інформації про стан напівпричепа та тягача. І тепер воно буде працювати в хмарній системі TRATON GROUP. Тепер користувачі RIO отримають більше від рішень WABCO, а останні – більше можливостей для застосування та більше інформації про експлуатацію напівпричепів.

Поки що ці рішення доступні лише для автопарків Західної Європи, але коли вони стануть доступними й для нас, ми обов’язково вас повідомимо.

 

З повагою,

Колектив «Автодистриб'юшн Карго Партс»

 

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!