Новини

Valeo розкаже про всі можливі проблеми з колодками

Компанія Valeo оновила посібник для автосервісів по ремонту та обслуговуванню гальмівних колодок до комерційного транспорту.

Французький виробник запустив нове технічне керівництво «Оцінка дефектів вантажних гальмівних колодок», забезпечуючи швидкий доступ до діагностики та інформації для користувача. З приводу того, що гальмівні колодки є однією з важливих причин, що призводять до простоїв для важких транспортних засобів, виправити цей процес надзвичайно важливо.

В цьому технічному бюлетені є інформація про всі випадки передчасного зношування 22 гальмівних колодок, їх наслідки та всі методи, якими це можна виправити.

Наприклад, компанія Valeo рекомендує:

  • регулярні перевірки: впевніться, що всі компоненти гальмівних дисків функціонують правильно;
  • обережніше на початку: знаючи, що гальмування після будь-якої заміни гальмівних колодок слабше та взагалі є досить тонким процесом, робіть це обережніше.

Посібник з усунення несправностей гальмівних колодок Valeo є невід’ємною частиною сервісного порталу Valeo Tech @ssist. Це безкоштовна веб-платформа яка надає вільний доступ до швидкої та інтуїтивно зрозумілої системи пошуку запчастин у кілька кліків. Також тут доступні вся технічна інформація та навчальні модулі на вимогу – все в одному місці.

Також нагадаємо, що для комерційного транспорту Valeo випускає широкий спектр гальмівних колодок, які поділяються на три серії:

  • Valeo OptiPACK: найкраще співвідношення ціни та якості;
  • Valeo PremiumPACK: найкраща якість Valeo;
  • Valeo SmartPACK: ефективність витрат

Ви завжди можете замовити будь-яку продукцію Valeo у наших спеціалістів!

 

З повагою,

Колектив «Автодистриб'юшн Карго Партс»

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!