Новини

AD Карго Партс отримала нагороду Euroricambi High Performance Award 2018!

З гордістю ділимося з вами приємною новиною – нас відзначив виробник Euroricambi як найбільш зростаючу компанію в Україні!

Нагороду Euroricambi High Performance Award дають тим компаніям, які продемонстрували найбільший та найефективніший приріст на своєму локальному ринку. І у 2018 році в Україні саме компанія «Автодистриб'юшн Карго Партс» була лідером та драйвером ринку! Ми розуміємо, що без вас, наших клієнтів, такого результату не було б – тому в цій нагороді та ваші досягнення.

Також нагадаємо, що компанія Euroricambi починала з того, що займалась виключно виробництвом запасних частин для КПП та диференціалів передніх і задніх мостів для автомобілів. А вже сьогодні італійський виробник виробляє деталі систем приводу які є повними аналогами оригінальних запчастин всіх провідних виробників комерційної техніки та осей.

Окрім найбільш важливих продуктів, про які ми згадали вище, компанія Euroricambi також виробляє підшипники, масляні ущільнення, коробки передач й диференціальні корпуси та все інше, що потрібно спеціалістам автосервісів під час капремонту головних вузлів комерційного транспорту.

З нами ви завжди можете розраховувати на якісні запчастини та приємні новини!

 

З повагою,

Колектив «Автодистриб'юшн Карго Партс»

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!