Новини

AD Open Fest 2019

Який проходив в 7-й раз AD Open Fest став цікавіший і кращий, ніж усі попередні.

 1 червня в КВЦ «Парковий» відбулася наймаштабніша подія на ринку авто сервісного обслуговування України - AD Open Fest 2019. В цьому році на заході була присутня рекордна кількість відвідувачів - більше 6000 чоловік зі всієї України.

Були представлені стенди 70 виробників запасних частин, мастил та обладнання -постачальники группи компаній AD Ukraine.Кожен бажаючий мав змогу напряму задати питання які цікавлять та послухати про новинки виробництва безпосередньо від учасників - експонентів.

 В рамках шоу можна було взнати про різноманітні новинки в світі Automotive aftermarket (нові технології виробництва, нові деталі, нові рішення, нове обладнання), побачити деякі з них безпосередньо на демонстраційних стендах, прослухати презентації та виступи авторитетних спікерів, взнати корисну технічну інформацію.

 Не бізнесом єдиним запам'ятається минувший захід. КВЦ «Парковий», відомий також як "Вертольотний майданчик" є унікальним виставковим комплексом на всій території України і, можливо, східної Європи. Розташований в центрі міста, в декількох кілометрах від урядового кварталу він пропонує сучастну та продуману інфраструктуру та захоплюючу дух панораму Києва - від Подолу до Столичного шосе. Стенди виробників запчастин і обладнання були розташовані на першому поверсі, в той час як на самому вертольотному майданчику проходили різноманітні конкурси та активності.

AD Open Fest був задуманий нами не лише як ззустріч професіоналів автобізнесу, но і як сімейний захід. Саме тому під час заходу проводились флеш-моби, байк-шоу,  ВМХ зірки, змагання та атракціони, цікаві для будь-якої вікової групи - від 5 до 99 років. Також на верхньому майданчику працювали фуд-корти і кав'рні, створюючи обстановку літнього пікніка на відкритому повітрі в центрі старовинного міста-героя.

 Кожен зареєстрований відвідувач отримав у подарунок від групи компаній AD Ukraine фірмовий рюкзак. Крім цього, багато постачальників проводили конкурси - лотереї з розіграшем цінних призів (від набору інструментів до планшетів IPad) в яких могли взяти участь всі відвідувачі AD Open Fest

AD Open Fest 2019 вже став історією, а ми вже починаємо до наступного, восьмому AD Open. На думку учасників заходу, як постачальників, так і клієнтів, група компаній AD Ukraine підняла планку таких заходів на новий, покищо максимально високий рівень. І ми вдячні всім, кто зміг приїхати та відвідати AD open Fest 2019, який ми робили з любов'ю для всіх наших гостей.

 З повагою,

колектив «Автодистриб'юшн Карго Партс»

 

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!