Новини

Новий товар в асортименті – стартери та генератори AS!

Шановні партнери! В асортимент компанії «Автодістрібьюшн Карго Партс» додано новий бренд – AS.

Ця польська компанія спеціалізується на виробництві та відновленні стартерів, генераторів та їх компонентів.

Почавши з виробництва Польщі в 1992 році, компанія прийшла до створення бренду AS у 2004-му. В підсумку сьогодні продукція цього бренду продається більш ніж в 70 країнах по всьому світу. Такого успіху AS домоглися завдяки своєму широкому асортименту, а також високому рівню надійності продукції. Компанія вже зарекомендувала себе як експерт в стартерно-генераторній групі, зберігаючи при цьому прийнятний рівень цін.

Асортимент продукції включає понад 17 000 груп продуктів і майже 250 000 артикулів, що забезпечує вам широкий вибір деталей, починаючи з оригінальних запасних частин і закінчуючи замінниками, пропонованими за конкурентними цінами.

Щоб спростити вибір, асортимент компанії поділений на три лінії продуктів різних цінових сегментів, від бюджетного до преміального.

  1. Economy Line – це пропозиція для клієнтів, які шукають оптимальне співвідношення ціни і якості пропонованої продукції.
  2. Standard Line – це абсолютна надійність і впевненість у запуску, гарантована маркою AS.
  3. Premium Line – це насамперед товари OEM (виробника оригінального устаткування) від світових виробників високого класу, призначені для першої установки, а також відновлені стартери та генератори, що містять принаймні, 80% оригінальних компонентів.

Всі генератори та стартери, пропоновані компанією, тестуються на спеціалізованих машинах, а результати тестів додаються до пропонованої продукції.

До речі, у 2015 році була впроваджена система управління якістю відповідно до вимог стандарту ISO 9001:2008. Це є підтвердженням того, що діяльність організації здійснюється відповідно до міжнародних стандартів якості.

Більше інформації можна знайти на сайті компанії: uk.as-pl.com

А ми впевнені, що з новим брендом в нашому портфоліо розширяться і ваші можливості!

 

З повагою,

Колектив «Автодістрібьюшн Карго Партс»

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!