Новини

Перемагайте в Лізі Чемпіонів разом з Diesel Technic!

Перемагайте в Лізі Чемпіонів разом з Diesel Technic!

Шановні партнери! Хочемо поділитися з вами приємною можливістю виграти призи і перевірити свої сили в спортивних прогнозах.

Наш постачальник, компанія Diesel Technic, проводить свій традиційний конкурс «DT Spare Parts Champion 2019». Його суть в тому, щоб вгадати максимальну кількість результатів всіх ігор плей-офф UEFA Champions League і отримати призи! Для цього потрібно зареєструватися за посиланням (https://www.kicktipp.de/diesel-technic/). Але поспішіть – плей-офф почнеться вже 12 лютого.

Переможець конкурсу проведе незабутні вихідні на двох на футбольному матчі, включаючи переліт, проживання та квитки на гру за власним вибором. За друге місце можна отримати OLED-телевізор. Приз за третє місце – цифровий фотоапарат. За четверте – ігрова консоль і гра FIFA 2019. Учасникам, які зайняли місця з п'ятого по десяте, компанія DT Spare Parts подарує офіційний м'яч UEFA Champions League від компанії Adidas. Всі деталі та умови акції доступні за посиланням (https://www.dieseltechnic.com/ru/gruppa-kompanii/novosti/news-details/news/kto-stanet-obladatelem-titula-dt-spare-parts-champion-2019/).

Ми в «Карго Партс» любимо спорт і завжди раді прийняти участь в цікавих акціях від постачальників! А ви?

З повагою,

Колектив «Автодістрібьюшн Карго Партс»

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!