Новини

Істотне розширення продукції DAYCO!

Істотне розширення продукції DAYCO!

Шановні партнери! Наш склад поповнено продукцією бренду DAYCO.

Відтепер в асортименті «Карго Партс» для вас завжди доступні найпопулярніші приводні ремені і натягувачі для комерційного транспорту. Що важливо - DAYCO і «Карго Партс» готові привозити в Україну запчастини для найновіших автомобілів, які тільки з'являються на українському ринку. Все завдяки тому, що компанія DAYCO є конвеєрним постачальником для Volvo Trucks.

Ми додали в свій портфель продукцію DAYCO, тому що цей виробник давно і з успіхом підтримує статус одного з провідних світових виробників деталей систем приводних ременів, впуску повітря двигуна і систем охолодження. Також DAYCO є другим в світі за величиною виробником ременів.

У легковому сегменті близько половини всієї продукції компанії поставляється на конвеєр. У сфері комерційного транспорту частка менше, але вантажний підрозділ Volvo вибирає для оригінального оснащення саме ремені і натягувачі Dayco, що вже говорить про їх якість і надійність. Природно, якість продукції також підтверджено сертифікатом ISO 9002 і спеціальними сертифікатами провідних автовиробників.

Використовуйте нові можливості і ставте тільки якісні запчастини від «Карго Партс»!

 

З повагою,

Колектив «Автодістрібьюшн Карго Партс»

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!