Новини

Mercedes-Benz Actros 6-го покоління став «Вантажівкою року»

Шановні партнери! Хотіли вам повідомити, що вже відома вантажівка, яка отримала титул International Truck of the Year 2020.

Nissens презентував багато новинок

Шановні партнери! Компанія Nissens презентувала новостний бюлетень, в якому з’явилось багато новинок асортименту.

HELLA створила ліхтар для спецтехніки K-LED Rebelution

Шановні партнери! Виробник систем освітлення та електроніки Hella розширює свій асортимент оптичних систем попередження – тепер вони пропонують ринку новий проблисковий маяк K-LED Rebelution.

Schaeffler створила нові водневі паливні елементи

Шановні партнери! Розвиток нових технологій в сфері моторобудування рухається двома шляхами – в бік електричних силових установок та водневих паливних елементів. І Schaeffler повідомляє, що просунувся в останньому.

Компанія Donaldson провела навчальні тренінги для клієнтів та співробітників компанії АД Карго Партс в Дніпрі та Харкові

В грудні 2019 року наш давній та надійний Партнер – компанія Donaldson провела навчальні тренінги для клієнтів та співробітників компанії АД Карго Партс в Дніпрі (на базі наших партнерів «Камаз Україна») та Харкові (філія АД Карго Партс).

Напівпричепи Krone Cool Liner тепер завжди з телематикою

Шановні партнери! Виробник Krone відтепер буде пропонувати всі свої напівпричепи з системами телематики Krone Telematics в стандартній комплектації.

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!