Бренди

 

ОНЛАЙН КАТАЛОГ:

АСОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ PROFIT

 

Опис:

Назва БРЕНДУ: PROFIT

Країна походження / виробництва: Чехія

З якого року на ринку: 2006

Товарна група: Гальмівна система (гальмівні колодки), пневматика (РМК супорта), підвіска (пневморессори, шпильки колісні, ресори, драбини ресор), стартери і генератори

Коротко з  історії: Чеська компанія «AutoTechnologiesGroup» s.r.o., заснована в січні 1993 року. З моменту свого заснування, компанія була орієнтована на конструкторську розробку і виробництво якісних запасних частин до легкових автомобілів. Інженери і керівники компанії, які мають досвід роботи на європейських заводах, ефективно використовують своє знання ринку і сформовані партнерські відносини з провідними виробниками Європи.

З початку 2006 року, розширюючи свою присутність на європейському ринку запасних частин, компанія AutoTechnologiesGroup пропонує високоякісні запасні частини до легкових автомобілів і мікроавтобусів світового виробництва під торговою маркою PROFIT.

Продукція PROFIT - це гармонійне поєднання передових технологій у виробництві запасних частин і високого професіоналізму співробітників компанії AutoTechnologiesGroup.

Цінності бренду: На сьогоднішній день PROFIT уособлює в собі поєднання грамотно підібраного асортименту, перевіреної якості кращих європейських і світових виробників, збалансоване цінова пропозиція, постійне розширення асортименту, як по існуючим товарним групам, так і з новими товарними групами, а також зручність і простота підбору необхідної деталі.

Якість: Відділ дослідження та розвитку, оснащений сучасним програмним забезпеченням і досвідченим інженерним персоналом, постійно працює над перевіркою якості продукції PROFIT, а також над поліпшенням вироблених частин шляхом застосування нових технологій, що застосовуються в машинобудуванні.

Ціновий сегмент: середній

Гарантія: 1 рік

Сайт компанії: www.profit-parts.com

Сохранить

Сохранить

Опитування

Про що ви хочете отримувати найсвіжішу інформацію від компанії?

Адреса

м. Київ, вул. Закревського, 16

тел.: (044) 536-09-39

Графік роботы:

з 9:00 до 18:00

 

Питання? Скарги? Пропозиції?

Повідомте про це нас!